06 AĞUSTOS 2020

Iğdır Atıksu Arıtma Tesisi projesinin başlangıç toplantısı video konferans yoluyla gerçekleştirildi. 
Iğdır'a Atıksu Arıtma Tesisi Projesi ile Kanalizasyon Hattı Projesi için çalışmalar başlatıldı. Çalışmalar için yapılan toplantıya Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü M. Bülent Üncü, Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu yetkililerinden Asuman Özaltay, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yetkilileri, proje müşaviri ve yüklenici firmaların yetkilileri katıldı. Proje hakkında bilgilendirmelerin yapıldığı ve proje başlangıç startının verildiği toplantıda, kısa sürede hem Atıksu Arıtma Tesisi hem de Kanalizasyon Hattı Projesi çalışmalarına başlanacağı bildirildi.

 

(https://www.haberturk.com/igdir-haberleri/79912006-igdir-atik-su-aritma-tesisi-projesinin-baslangic-toplantisi-yapildi)

 

Bu haber ve içerikle birlikte iletilen tüm görseller ve ekler, bağlantıda verilen kişi ya da kuruma özel olup Iğdır Atıksu Arıtma Projesi’ni uygulayan ve fonlayan kurumların ve bu kurumlar vasıtasıyla görevlendirilmiş kişilerin resmi görüşünü yansıtmaz.

Test

Form Gönderimi

Tamam